Category Archives: Nizip

Nizip Mutlu Son Masaj Salonu Galina

Kadınların artık neredeyse hepsinin şikâyetlerinin başında selülitler var. Yaz döneminde özellikle saklaması mümkün olmayan selülit zayıf olsun kilosu olsun her kadın için kurtulması çok zor bir sorun olarak dikkatleri çekiyor. Selülit bir cilt rahatsızlığı olarak bilinmesi gerekir. Bacak ve kaça bölgesinde yoğunlaşan selülit bu bölgede ki kan dolaşımının yavaş olması ve yağların kütle olarak kalması… Read More »

Nizip Mutlu Son Masaj Beril

İnsan vücudu fıtratı gereği çeşitli yerlerinde hassas noktalar bulunan bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde hassas noktalar ve çeşitli amaçlasa hitap eden akupunktur noktalarına uygulanan narin basılar ile bir dokunuşun etkisi tüm vücuda yayılır. Bu nedenle bu dokunuş tedavisi ister bölgesel uygulansın ister genel anlamda tüm vücuda, etki hem ruh hem de fiziksel açıdan tüm… Read More »

Nizip Mutlu Son Belgin

Vücudun tüm hareketlerini kontrol eden iskelet kaslarında ki zorlanma ve yoğun olarak kullanımı durumunda, doğal olarak vücudun koruma sistemi devreye girer ve kas spazmı denen gerginlik ortaya çıkar. Kas gerginlikleri genelde masa başında çalışanlarda, sporcularda oluşabildiği gibi ağır yük kaldırmak zorunda olanlarda da bel kısımlarında bu problemi yaşarlar. Her ne kadar kas gevşetici ilaçlar kullanılsa… Read More »

Nizip Masöz Bayan Bade

Omuz, baş çevresindeki ağrılar en sık görülen ağrılar arasındadır. Bu ağrılar ile sık sık karşı karşıya kaldığınız gibi çözümü de son derece zordur. Özellikle migren benzeri ağrılarda günlük işlerinizi bile yapamayacak hale gelebilirsiniz. Bu konuda iyi bir yardım almak çok önemli. Aldığınız yardım sayesinde bu ağrılardan kurtulma mümkün. Bu vb. ağrıları yaşayanların yaptığı en büyük… Read More »

Nizip Masöz Ayevi

İnsan vücudunda birçok kas bulunur ve bu kaslar doğru bir şekilde çalışmadığı ya da rahatlama sağlanmadığı için hayat zorlu bir hale gelir. İnsan kendini iyi hissetmek için doğru yastık seçer, sandalyesini rahat bir biçimde alır ve ona göre ayarlar hatta araba koltuğu ve ayakkabısı bile rahatlık prensibine göre ayarlanır. Vücudun temel ihtiyaçlarından olan sağlık her… Read More »

Nizip Masaj Asuman

Yaşayacağınız fiziksel bir rahatsızlık karşısında tıbbi anlamda birçok farklı tedavi yoluna başvurabilirsiniz. Çeşitli cerrahi müdahaleler, ilaçlar ve fizik tedavi süreçleri ile birlikte fiziksel rahatsızlıklarla baş edilebiliyor. Ancak insan yaşamında her türlü fiziksel rahatsızlığı giderme konusunda uygulanan geleneksel bazı yöntemler de vardır. Bu yöntemler zamanla tıpla iç içe geçerek daha etkili bir hale bürünmüştür. Söz konusu… Read More »

Nizip Mutlu Son Masaj Algın

Vücut organları zaman zaman görevlerini yerine getirme konusunda yetersiz kalabilir. Günlük yorgunluklar ve streslere bağlı olarak tüm organlar hasar görerek işlevsiz olabiliyor. Bu durumda vücuttaki kan akışı yavaşlar ve kişilerin enerjileri azalabilir. Vücut organlarının işlevsiz kalması kişileri hem fiziksel hem de ruhsal anlamda olumsuz etkiler. Bu tarz problemlerle baş edebilmek için çok eski dönemlerden bu… Read More »

Nizip Masaj Salonu Ahenk

Vücudun enerji depoları teknikleri ile dengede kalabilmek için, uygulanan işlemler faydalı olacaktır. Kendine özgü bir şifa kaynağıdır. Vücudun yaşam enerjisi, evrendeki paralel düzey ve meridyenlerin özel güzergahlarından biridir. Bunlara bağlı organlar olduğu bilinmektedir. Akupunktur ve özel uygulama teknikleri bu sayede basınç yolu ile etkilenir ve tepkileri gösterir. Sağlığı korumak için toksinlerden arındırılmalı ve bedenden düzenli… Read More »

Nizip Ucuz Masaj Akın

Vücutta özellikle orta ve ileri yaşlarda sıklıkla görülen ağrılar, romatizmaya bağla deformasyonlar gibi vücudu ve yaşam standartlarını aşağıya çeken sorunların meydana gelmesinde önceden alınmayan önlemlerin büyük önemi var. Çalışan kesim özellikle bu sorunlarla ile daha çok mücadele ediyor. Bu vb. tüm sorunlar ile mücadele edip ileri de çok daha kaliteli bir hayat sürmek için çok… Read More »