Category Archives: Araban

Araban Masaj Salonu Amarante

Düzenli spor yapmanın vücuda ne kadar büyük yararları olduğu artık bilimsel olarak iyice kanıtlandı.Araban mutlu sonlu masaj Spor yapmak sadece profesyoneller için değil amatör olanlar içinde büyük yararları var. Spor çalışmalarının çeşidi ne olursa olsun fiziksel gelişim kadar ruhsal gelişimi de katkı sağlıyor.Araban masaj salonu mutlu son Spordan sayısız fayda sağlamak için bazı şeyleri doğru… Read More »

Araban Mutlu Sonlu Masaj Yelizeveta

İnsan vücudundaki mimik kasları 5 grupta toplanmaktadır. Bunlar; saçlı deri kasları, göz çevresi kasları, burun etrafı, ağız ve çene kasları ile boyun bölgelerinde bulunurlar. Yüze yapılan bazı özel teknikler ile yüze yorgun bir görünüm ile sıkıntılı ifade veren yüz kaslarının gerginliği giderilerek, pozitif bir hal alması sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra yüzdeki kırışıkların azaltılması da sağlanmaktadır.… Read More »

Araban Mutlu Son Masaj Salonu Varvara

Yaşanan streslerden oluşan fiziksel rahatsızlıkların tedavileri ilaçlarla yapılabileceği gibi farklı metod ve yöntemler ile tedavi ediliyor. Profesyonel ortamlarda, profesyonel ve deneyimli çalışan ekipler ile günün yorucu stresini ve vücutta oluşan atık toksinlerin dışarıya atılmasını sağlayan tedavi yöntemi Araban mutlu son masaj salonu bel, boyun, karın ve baş ağrıları üzerinde etkili bir tedavi yöntemi olarak kabul… Read More »

Araban Masaj Salonu Beste

İnsanlığın doğuşu ile birlikte bazı içgüdüsel hareketler de ortaya çıkmaya başladı. Birbirinin sırtını kaşımak, üzerindeki toprağı tozu temizlemek saçlarına dokunmak gibi. Dolayısıyla dokunma ihtiyacına bağlı vücudun çeşitli bölgelerinde rahatlama sezildi. Çoğu kez Araban masaj salonu uygulamasının Hintli ve Çinli toplulukların icadı olduğu söylense de aslında bu durum bu konudaki tezleri çürüttü. Çünkü bu uygulama insanlığın… Read More »

Araban Mutlu Son Masaj Benek

İnsanın ağrıyan bölgesini ya da kaslarını ovması ile ağrının azaldığı, kaslarda rahatlama meydana geldiğini anlaması çok çok eskiye dayanmaktadır. Çin, Mısır ve Hint kaynakları, dokunmanın hastalıkları önlemede, tedavi ve yaralıları iyileştirmede kullanıldığını anlatmaktadır. Birçok kültürde farklı şekillerde uygulama bulan el teması, günümüzde artık yerini daha da gelişmiş bir sistem içerisine bırakmıştır. Araban mutlu son masaj… Read More »

Araban Mutlu Son Begüm

Günlük yaşamda ve tıbbi alanda kullanılan bu uygulama teknikleri, kişilerin özel istekleri doğrultusunda da uygulanmaktadır. Bu özel uygulamalardan biriside, kahve peelingi uygulamasıdır. Bu uygulamada, ıslatılmış olan kahvenin yüz bölgesine sürülmesiyle yapılır. Kahve ciltteki ölü derileri alır ve ciltte bulunan küçük kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Günün şartları ve hava şartlarından dolayı bakımsız kalan ve kurumaya başlayan derinin… Read More »

Araban Masöz Bayan Ayşe

Vücudun dinlenmesi hatta oluşan birçok sorunun tedavisi için uygulanmakta olan yöntemi her durum için doğru bir tedavi yöntemi olmamaktadır. Öncelikle bu yöntemin doğru ve işin uzmanı olan insanların yapması en doğru yöntemdir. Yoksa dokular da bir zarar meydana gelebilmektedir. Eğer vücutta tam anlamıyla iyileşmemiş yani kaynamamış bir kırık var ise kırığın büyümesine neden olabilmektedir. Kişide… Read More »

Araban Masöz Ayçiçek

İnsanlar hareketli bir günün sonunda, stresten ve kas ağrılarından, yorgunluklardan kurtulmak için bu uygulamanın bazı tekniklerine ihtiyaç duyarlar. Kötü geçen bir günün ardından yaşanan stresin ve bu stres durumunun devamlı yaşanması durumlarında, vücudun duruşunda bozukluklar meydana getirebilir. Bu vücut duruş bozuklukları, omuzların çökmesi, boyun öne doğru eğilir bir görüntü alır. Bu vücut bozukluğu durumları bir… Read More »

Araban Masaj Asena

Kendi hayatını ciddiye alan çoğu insan düzenli yapılan egzersizler ile hayatını formunda yaşıyor. Çok iş hayatı olan kişiler dinlenme ihtiyacı duymadan yıpranmaktadır. İnsanlar çalışırken bir takım sorunlarla yüz yüze gelerek sağlık sorunları ile karşılaşıyorlar. Bu durumun önüne en doğru şekilde geçilmesinin düzenli yapılan egzersiz uygulamalı işlemler olduğu biliniyor. Dinlenme ihtiyacı olan her vücut sağlığını tehlikeye… Read More »

Araban Masaj Salonu Akasya

Yunanca yoğurma anlamı taşır. Stresten oluşan hormonları azaltır. Depresyona iyi gelir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinin sağlar. Çekilen ağrının şiddetini azaltır. Klasik olarak başlamış ve giderek birçok çeşidi oluşmuş. Dikkat çeken nokta, Araban masaj salonu başladığı zaman ortalara kadar dinlendirmesi, ortadan sonra canlandırıcı bir etki ile devam etmesi gerekir. Ritmik el hareketleri ile sağlanan rahatlama gerginliğin ortadan… Read More »